Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

NEFES OL

Kitap Al, NEFES OL!

 

Siz Okudukça Yeşilleniyor Türkiye!

Kitapoba.com ile siz okuyun, Türkiye yeşillensin! 29 Şubat 2020 tarihine kadar kitapoba.com adresine üye olup, kitap siparişi veren tüm kitapseverler adına, Tarım ve Orman Bakanlığı aracılığıyla bir yerleşim bölgesine fidan dikiyoruz! Çevirdiğiniz kitap sayfaları ağaçlarda yapraklara dönüşüyor.

Üstelik sadece Şubat sonuna kadar değil, 29 Şubat 2020 tarihinden sonra da toplam alışveriş tutarı 300 TL'ye ulaşan üyelerimizin adına fidan dikmeye devam edeceğiz.

Üstelik dikilen fidanın sertifikası okura ulaşıyor. Kitapoba.com ile sizin de dikili bir ağacınız olsun.

 

 


Köklerinizi Geleceğe Ulaştırıyoruz! 

Ağaçların yapraklarıyla bizlere nefes olması gibi kitaplar da her bir sayfasıyla ruhumuza, kalbimize ve zihnimize nefes oluyor. Her şeyin tüketildiği bu dünyada bir şeyler üretebilmek, üretmek için mücadele etmek insanoğlunun en değerli amacı olmalı. İşte bu amaç doğrultusunda internetten kitap alışverişine bir anlam yükleyerek “NEFES OLMAK” için size hizmet sunmaya geldik.

Hayata bir anlam katabilmek, tüketirken de üretebileceğimizi gösterebilmek, çevremize, ülkemize ve geleceğimize ufak da olsa bir değer bırakabilmek, “dikili bir fidanı vardı” diye anılabilmek için fidan bağışı yapmaya karar verdik.

İnsanoğlunun doğaya her gün daha fazla zarar verdiği bu dünyada ufak da olsa doğaya, çevremize, hayvanlara ve insanlığa faydamız dokunsun istedik. İyilik elden ele dünyaya yayılabilir. Birken on, onken yüz, yüzken bin, binken milyonlar olabilmek için bu iyiliği paylaşmamız gerektiğine inandık. O yüzden siz alışveriş yaptıkça biz, “sizin” adınıza fidan bağışlayacağız. Böylece Türkiye’nin herhangi bir yerinde, bir canlıya yuva olacak belki o fidan… Ve milyonlara kocaman bir NEFES…

Kapat