Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama - Beyhan Budak

Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama Beyhan Budak imzası taşıyor. 240 sayfadan oluşan kitap 11 Aralık 2021'de çıktığı ilk günden beri en çok satan kitaplar arasında yer alıyor. Özellikle pandemi sürecinde ve sonrasında tüm dünyanın içinde bulunduğu sıkıntılı ruh haline ışık tutuyor.

Beyhan Budak Kitapları

Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama Konusu

Psikolojik destek almak günden güne yaygınlaşıyor olsa da toplumun büyük bir kısmı için tabu olma özelliğini sürdürüyor. Bazı kişiler çevresi tarafından ayıplanma korkusundan dolayı terapiden uzak dururken bazılarının ise terapiye ayıracak bütçesi bulunmuyor. Tam da bu noktada devreye giren psikolojik kişisel gelişim kitapları arasında Beyhan Budak kitapları ayrı bir yere sahip. Akıcı ve sade diliyle karmaşık durumların anlaşılması ve çözülmesi kolay hale gelmesini sağlayan Beyhan Budak kitaplarını kişisel yardım kitapları olarak adlandırıyor.

Değersizlik algısını engelleme yolları, adalet algısını yeniden şekillendirme, ikili ilişkilerde yapılması gerekenler, kanıtlama çabasından kurtulma ve çok daha fazlası kitapta işlenen konular arasında yer alıyor. Olan oldu şimdi ne yapabilirim? düşüncesiyle hayata devam etmeyi tavsiye ediyor ve en huzurlu şekilde yaşamak için yol haritası çiziyor.

Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama - Beyhan Budak

Beyhan Budak Kimdir?

Klinik Psikolog yazar Beyhan Budak ilköğretim ve lise eğitimini Ankara'da tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yapmıştır. Birçok dernekte farklı sosyal projelerde çalışan Beyhan Budak aynı zamanda çeşitli eğitim, seminer ve panellere de katılmıştır. Tedx konuşmaları, TV programları, podcast ve video yayınlarıyla herkesin kendine yardım edebilmesi için elinden geleni yapmaktadır.

Beyhan Budak Kitapları

Beyhan Budak Kendine İyi Davran Güzel İnsan kitabıyla kendinden başka herkese iyi davranan kişilerin kendileriyle barışmalarını sağlıyor.

Beyhan Budak Senin Suçun Değil ile geçmişte yaşananların suçluluk duygusunun yükünü omuzlarımızdan kaldırıyor.

Beyhan Budak Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama ise önceki kitaplarında başlayan kendini iyileştirme sürecinin eksik kalan yönlerini tamamlıyor.

Gelişim Defteri kitaplarında sık sık tavsiye ettiği terapi defterini hayata geçiriyor.

Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama'nın yanı sıra tüm Beyhan Budak Kitapları indirimli fiyatlarla KitapOba.com adresimizde sizleri bekliyor.

Kitap Oba İçerik Editörü
Merve Hanımzade


Kapat