Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Kargo ve Teslimat

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra, yayınevlerinden kaynaklı tedarik gecikmeleri haricinde, 3-5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Kargonun teslim süresi kargo firmasının teslimat politikasına ve adrese göre değişiklik gösterebilir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından kitapoba.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin temin edilememesi durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacaktır.

kitapoba.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir veya baskısı tükendiği için tedarik edilemeyebilir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış veya temin edilemez durumda ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Kapat