Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Aile İçinde - Hayati İnanç, Bekir Develi

Aile İçinde Hayati İnanç ve Bekir Develi tarafından yazılmıştır. 2021 yılının Kasım ayında satışa çıkan kitap 144 sayfadan oluşuyor. Benzer görüşlere sahip olan ikilinin ortak dertleri çerçevesinde şekillenen son çalışmaları keyifli bir sohbet şeklinde ilerliyor.

Hayati İnanç Kimdir?

Hayati İnanç 1961 yılının Şubat ayında Denizli'ye bağlı Çameli ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise yıllarını üstü başarıyla geçiren Hayati İnanç Sudan asıllıdır. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamlamıştır. Üniversitenin ardından avukatlığın yanı sıra öğretmenlik, denetçilik, yayıncılık, sunuculuk ve yayıncılık da yapmıştır.

Hayati İnanç Kitapları

Hayati İnanç Kitapları

Can Veren Pervaneler 1

Can Veren Pervaneler 2

Can Veren Pervaneler 3

Can Veren Pervaneler 4

Can Veren Pervaneler 5

Can Veren Pervaneler 6

Can Veren Pervaneler 7

Aile İçinde

Fabrika Ayarı

Hayati Dengeler

Sevgi Yukarıdan Gelir

Bekir Develi Kitapları

Bekir Develi Kimdir?

Bekir Develi 1975 yılında Almanya'nın Bielefeld şehrinde dünyaya gelmiştir. Ortaokul ve Lise öğrenimini Adana'da tamamlamıştır. Lisans eğitimmini Samsun 19 Mayıs Üniversitesi'nde Almanca Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır. Mezun olduğu bölüme bağlı kalmayan Bekir Develi ticaret, kuyumculuk, ütücülük, tiyatro oyunculuğu ve radyo spikerliği gibi birçok farklı alanda çalışmıştır. Çeşitli televizyon kanallarında yarışma, gezi ve belgesel sunuculuğu yapmıştır. İlk kitabı olan Allah Cümlemizi Korusun 2018 yılında okuyucuyla buluşmuştur.

Bekir Develi Kitapları

Allah Cümlemizi Korusun

Fabrika Ayarı

Herkes İçin Siyer 1. Cilt

Herkes İçin Siyer 2. Cilt

Aile İçinde

Aile İçinde - Hayati İnanç & Bekir Develi

Aile İçinde Ne Anlatıyor?

Aile İçinde Bekir Develi ve Hayati İnanç kendini keşfe çıkan herkesin yolunu aydınlatacak keyifli bir sohbetin kapılarını aralıyor. Evliliğin insan hayatındaki önemi, evlilik ihtiyacının sebepleri, aile bireylerinin evlilikteki görevleri anlatılıyor. Boşanmaya götüren problemler ve bu problemlerin çözüm yolları da aktarılıyor.

Haklı olma telaşına düşerek bağları çürütülen evlilikler asıl önem verilmesi gereken konular son derece akıcı bir üslupla anlatılıyor. Eşlerin birbirlerine karşı görevleri olabilecek en sade ve naif dille anlatılıyor. Okuyucuyu sohbetin parçası haline getiren Aile İçinde kıymeti unutulan tüm değerleri hatırlatıyor. Aile İçinde Hayati İnanç Bekir Develi ikilisinin birlikte kaleme aldığı Fabrika Ayarı gibi aylar sonra da çok satan kitaplar arasındaki yerini koruyor.

Tüm Hayati İnanç Kitapları ve Bekir Develi Kitapları indirimli fiyatlarla KitapOba.com adresimizde sizleri bekliyor.Kapat